Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich `OGNIWO` Mysłowice

Jesteś tutaj: Strona główna - Aktualności - Wigilia 2016

Wigilia 2016

15 grudnia 2016 roku w naszym Stowarzyszeniu odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem przedstawicieli miasta Mysłowice oraz delegacji zaprzyjaźnionych z nami Stowarzyszeń Abstynenckich.  


Wigilia w siedzibie Stowarzyszenia rozpoczęła się od przywitania wszystkich zebranych przez Prezesa Stowarzyszenia Jerzego Rutkowskiego.  Prezes dziękował wszystkim za przybycie. - Bardzo nas cieszy, że nie tylko dziś jesteście razem z nami, ale przez cały rok wspieracie nasze działania i służycie pomocą - mówił Jerzy Rutkowski. Następnie zapalono świecę i odczytano przez Jerzego Andrzejczyka fragment z Biblii. Po czym  podzielono się opłatkiem. 
Serdeczne życzenia
Życzenia złożył najpierw Jerzy Rutkowski, który Życzył wszystkim zebranym świąt prawdziwie świątecznych, spędzonych w radości, spokoju, w cieple domowego ogniska, w gronie najbliższych z rodziną, pełnych nadziei, wiary i miłości i aby dla większości były to święta wolne od pracy i spędzone na trzeźwo. I oby tak jak podczas spotkania zawsze czuli rodzinną atmosferę. 
Następnie popłynęły życzenia od wszystkich zebranych gości, którzy dziękowali za zaproszenie, podkreślali charakterystyczną atmosferę, która panuje podczas takich spotkań, życząc wiele wytrwałości, odwagi, wiary i nadziei na lepsze jutro po to by już nigdy nie wracać do złej przeszłości, którą mają za sobą, by zawsze móc cieszyć się wolnością, być świadectwem dla tych, którzy ciągle błądzą, szukają lepszej drogi, drogi ku bycia trzeźwym czyli wolnym.


Polecamy

Śląskie. Pozytywna Energia

FIO - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Witryna jest częścią Regionalnego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego